Šikland: Skvělé místo pro rodinnou dovolenou i firemní teambuilding

Šikland: Skvělé místo pro rodinnou dovolenou i firemní teambuilding

I v České republice najdete místa, která mohou s přehledem konkurovat vyhlášeným zahraničním atrakcím. Zcela jistě k nim patří Šikland – největší český přírodní areál, který čítá westernové městečko Šiklův mlýn, strašidelný zámek Draxmoor v budově historické sýpky ze 17. století a military&offroad areál. Jinými slovy jde o jedinečné místo, které je vhodné pro rodinnou dovolenou a pořádání firemních akcí. My jsme se zaměřili na to druhé. Firma může dobře fungovat jen za předpokladu harmonického kolektivu. Jenomže stmelit ho není tak snadné, jak se možná na první pohled jeví. Rozhodně nestačí, když se spolupracovníci sejdou někde v hospodě a dají si společně „do trumpety“. Teambuilding musí být promyšlený – smyslem je zapojit všechny členy týmu tak, aby celek pracoval jako dobře namazaný stroj. A právě v tomto směru jsou firemní akce v areálu Šikland jedinečné.

Od westernu až po zabíjačku

Zkušení organizátoři firemních a teambuildingových akcí nedají na Šikland dopustit, a to především z důvodu jedinečného prostředí. Ve stylovém westernovém areálu jde stmelování kolektivu jako po másle. A může jít ještě lépe, když spolupracovníci prožijí některou z nabízených tematických akcí. Konkrétně by mohlo jít o teambuilding v duchu westernu, mafie, adrenalinu s offroady a vojenského výcviku. V období od listopadu do března je k mání také zabijačkový a sedlácký teambuilding.

Dovádění s offroady a další adrenalinové zážitky

Firemní akce s ubytováním může být velmi autentická – stačí si v místní půjčovně zapůjčit dobové kostýmy. Z usedlých ajťáků se tak mohou stát kovbojové, mafiáni nebo členové námořní pěchoty. A to je teprve začátek – v rámci bohaté nabídky adrenalinových akcí zažijete třeba jízdu bojovým vozidlem, hummerem H1, buginou či motokárou. K mání jsou také vyhlídkový let vrtulníkem, vznášedlo Air Driver a pit stop simulator – výměna kol formule na čas. Chcete se o Šiklandu, firemních akcích a teambuildingu dozvědět více? Pokračujte na www.sikland.cz.

Publikováno: 23. 10. 2017

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: firemní akce | Šikland | teambuilding