Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

ELKA LOUNGE: Česká firma, která už dávno nevyrábí jen spodní prádlo

Psal se rok 2008, když krejčová Lenka sháněla originální trenýrky jako dárek pro svého syna. Nenašla je, a tak se rozhodla je sama ušít. Říká se, že nejlepší podnikatelské nápady vznikají z vlastní potřeby a ELKA LOUNGE je toho dalším důkazem. Značce se velmi daří a už dávno nevyrábí pouze spodní prádlo.

ELKA LOUNGE vznikla bez jakéhokoliv zázraku a finanční injekce. Rozvíjela se postupně, od začátku se drží jasných zásad. Využívá většinu materiálů přírodního charakteru, snaží se co nejméně zatěžovat naši planetu a své výrobky vytváří výhradně v ČR. Produkty vznikají v několika dílnách, část sortimentu je tvořena i v chráněných dílnách. Také drtivá většina dodavatelů je lokálních.

Udržitelná značka loungewear a spodního prádla od roku 2008

ELKA LOUNGE je k zákazníkům upřímná. Nesnaží se vystupovat jako 100% eko bio zero waste značka. Hrdě přiznává, že není stoprocentní, ale dělá maximum pro to, aby nepáchala zbytečné škody na společnosti a životním prostředí. Možná jste zaznamenali její slogan „With respect to you and nature“.

Udržitelná móda vzniká pouze z přírodních materiálů, jako jsou bavlněný satén, bambus, 100% bavlna a Micromodal. Bavlna se pyšní certifikátem OEKO-TEX, takže neobsahuje žádné chemické látky. V praxi to znamená, že si ELKA LOUNGE od dodavatelů vyžaduje certifikáty i odstřižky látek. Ti jsou mnohdy zaskočeni, protože takový přístup není ve skomírajícím českém textilním průmyslu úplně obvyklý.

Využívá se každý kousek látky

ELKA LOUNGE začínala s výrobou spodního prádla, dnes se zaměřuje i na loungewear a produkty z řady Deco & Home. Všechny produkty jsou vyráběny z kvalitních látek, s nimiž se rozhodně neplýtvá. Firma se snaží najít cesty, jak produkovat co nejméně odpadu – ústřižky jsou využívány například na výrobu vonných sáčků.

Omezuje se také využívání plastů, tvrdí o sobě, že je z 99 % bezplastová. Snaží se zužitkovat i ten nejmenší kus látky, podporuje sociální odpovědnost a některé výrobní procesy deleguje na chráněné dílny.

Nejen trenýrky ELKA LOUNGE jsou must have každého šatníku

Spodní prádlo české značky ELKA LOUNGE už téměř zlidovělo. Originální trenýrky najdete v mnoha pánských i dámských šatnících. Značka se ale rozhodla jít mnohem dál. O své zákazníky pečuje v každém ohledu, do jejích výrobků se mohou zahalit skoro od hlavy až k patě. V nabídce totiž nechybí ani topy, body, mikiny, kraťásky, povlečení či relaxační masky.

Mezi zákazníky jsou velmi oblíbené zejména sety. Trenýrky ve stejném vzoru si pořizují páry i celé rodiny. ELKA LOUNGE spojuje.

Že máte tu čest obléknout si opravdu výjimečný produkt, je poznat už podle balení. Firma si nechává záležet na každém detailu, a právě tím u zákazníků boduje. Díky prémiové kvalitě jsou produkty ELKA LOUNGE více než vhodné také jako dárek.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *