Šperky z chirurgické oceli: Proč jsou tak populární?

Šperky z chirurgické oceli: Proč jsou tak populární?

Milujete šperky a potrpíte si na nejnovější trendy? I kovové ozdoby samozřejmě prochází změnami a nabídka se stále rozšiřuje. Preferujete-li nízkou cenu, pak vás osloví sortiment výrobků z chirurgické oceli. Osvědčený materiál má spoustu skvělých vlastností!

Proč si pořídit šperky z chirurgické oceli?

Chirurgická ocel je vysoce kvalitní slitina kovů, která nachází využití především v lékařství. Vzhledem k tomu, že se z ní vyrábí lékařské nástroje (je tvrdá, odolná, nezpůsobuje alergie a nepodléhá korozi ani oxidaci), je jako stvořená i pro výrobu šperků. Prsteny a přívěsky z chirurgické oceli si oblíbila především mladší generace. Ze slitiny se vyrábí všechny typy šperků – řetízky, náušnice, piercingy, náhrdelníky i jiné ozdoby. Současná nabídka je neuvěřitelně široká a některé šperky kombinují chirurgickou ocel s drahými kovy jako jsou zlato, stříbro a platina. Nechybí ani sortiment ocelových šperků posázený brilianty. K největším výhodám chirurgické oceli patři vysoká pevnost (slitina se neláme ani neohýbá), barevná stálost (na povrchu se netvoří skvrny ani nemění barvu) a hypoalergenost. Na sortiment proto nedají dopustit lidé s alergií na drahé kovy. Chirurgická ocel nezpůsobuje žádné alergické reakce a nedochází k uvolňování niklových solí.

Nedílnou součástí nabídky jsou piercingy

Když je řeč o chirurgické oceli, musí se zmínit také piercing. Už dávno nejde o netradiční ozdobu pro alternativní mládež. Piercing se stal naprosto běžnou ozdobou a k nejprodávanějším šperkům patří právě ty z chirurgické oceli. Jednoduše pro své antialergenní vlastnosti.

Elegantní šperky s krystaly Swarovski

Nedílnou součástí nabídky jsou přívěsky Swarovski, respektive přívěsky dekorované krystaly Swarovski Elements. Potrpíte-li si na oslnivou krásu blyštivých šperků, můžete je mít i v provedení z chirurgické oceli. Poohlédněte se po nich na www.top-privesky.cz.

Publikováno: 25. 09. 2016

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: přívěsky swarovski | přívěsky z chirurgické oceli