Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

(S)právně poradit potřebuje čas od času každý

Ignoratia legis non excusat aneb neznalost zákona neomlouvá. Kdo by neznal známou poučku, podle které bychom se měli ve svém volnu biflovat paragrafy a novely. Ovšem ruku na srdce – kdo z nás má na takové studium čas a náladu? Ba co víc, kdo z nás si připustí, že by se mohl dostat do křížku se zákonem? Realita je bohužel složitější a nikdy nevíme, kdy se ocitneme na „šikmé ploše“. A právě tehdy by se nám alespoň základní znalost zákoníku náramně hodila. Naštěstí existují osoby, které se v problematice cítí jako ryby ve vodě – právníci s mnohaletou praxí.

I vy budete jednou hledat dobrého právníka

Zkušeného advokáta, který má všechny zákony v malíčku však nepotřebují jen „lumpové“ – alespoň jednou, dvakrát v životě si jeho rady vyžádají i poctivci, kteří se ničím neprovinili. Důvodů může být vícero – rozvod, dědictví, poradenství v oblasti soukromých investic…

Pokud některá výše uvedená situace potkala i vás, nezoufejte a obraťte se na pražskou advokátní kancelář Grubner Legal, která v České republice působí již od roku 1994. Specializuje se především na obchodní právo pro firmy a podnikatele, joint-ventures, zakládání obchodních společností, fůzemi a akvizicemi či přípravami developerských projektů. Pomocnou ruku však najdou i soukromé osoby, kteří hledají řešení v oblasti trestního, rodinného, správního či dědického práva.

Služby advokátní kanceláře Grubner Legal využívají nadnárndní korporace podnikající v širokém spektru oborů, tuzemské i zahraniční fyzické osoby i „obyčejní“ lidé, kteří hledají nejlepší možné řešení pro danou situaci. A v případě potřeby se na ni můžete obrátit i vy…