Strašáci patří do zelí

Zjistili jste, že nemáte co na sebe a to i přesto, že šatník nemůžete pod náporem oblečení dovřít? Nejvyšší čas na nákupy! Nechcete přece vypadat, jako strašáci někde v poli, že ne? Vzhledem k sezónním slevám, výprodejům a akcím máte skvělou možnost nakoupit perfektní kousky za příjemné ceny. Stačí se porozhlédnout v aktuálních katalozích a vybrat si. Pokud se vám nechce do přeplněného nákupního centra, objednejte si své nové oblečení z tepla domova. Tuto možnost mimo jiné nabízí i jeden z nejoblíbenějších zásilkových obchodů s módou a doplňky – Bonprix.

Doplňte si šatník z pohodlí domova

Oblečení a doplňky Bonprix vynikají vysokou kvalitou materiálů a navíc jsou k mání za velmi nízké ceny, které jsou s ohledem na zmíněnou kvalitu bezkonkurenční. Prodejce si získal značnou popularitu nejen v Německu, ale i dalších evropských zemích, Česko a Slovensko nevyjímaje. Pokud vám aktuální katalog pro rok 2013 nedorazil do schránky, prohlédněte si ho online. Přihlásíte-li se navíc do klubu Bonprix, bude pro vás nákup ještě zajímavější. Nejen, že dostanete automatickou slevu ve výši 10% na veškerý sortiment, ale zároveň budete moct využívat celou řadu dalších výhod.

V sandálech na podzim nepochodíte

A protože se na podzim neobejdete ani bez nových bot, nezapomeňte se kouknout na katalog CCC, oblíbeného polského výrobce, který, stejně jako Bonprix, vyniká poměrem nízké ceny a vysoké kvality. V katalogu najdete pánskou i dámskou obuv pro běžné chození i společenské události. S CCC a Bonprix jako strašák nedopadnete!

Publikováno: 28. 11. 2012

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: bonprix | bonprix katalog | ccc | ccc katalog