Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Strašáci patří do zelí

Zjistili jste, že nemáte co na sebe a to i přesto, že šatník nemůžete pod náporem oblečení dovřít? Nejvyšší čas na nákupy! Nechcete přece vypadat, jako strašáci někde v poli, že ne? Vzhledem k sezónním slevám, výprodejům a akcím máte skvělou možnost nakoupit perfektní kousky za příjemné ceny. Stačí se porozhlédnout v aktuálních katalozích a vybrat si. Pokud se vám nechce do přeplněného nákupního centra, objednejte si své nové oblečení z tepla domova. Tuto možnost mimo jiné nabízí i jeden z nejoblíbenějších zásilkových obchodů s módou a doplňky – Bonprix.

Doplňte si šatník z pohodlí domova

Oblečení a doplňky Bonprix vynikají vysokou kvalitou materiálů a navíc jsou k mání za velmi nízké ceny, které jsou s ohledem na zmíněnou kvalitu bezkonkurenční. Prodejce si získal značnou popularitu nejen v Německu, ale i dalších evropských zemích, Česko a Slovensko nevyjímaje. Pokud vám aktuální katalog pro rok 2013 nedorazil do schránky, prohlédněte si ho online. Přihlásíte-li se navíc do klubu Bonprix, bude pro vás nákup ještě zajímavější. Nejen, že dostanete automatickou slevu ve výši 10% na veškerý sortiment, ale zároveň budete moct využívat celou řadu dalších výhod.

V sandálech na podzim nepochodíte

A protože se na podzim neobejdete ani bez nových bot, nezapomeňte se kouknout na katalog CCC, oblíbeného polského výrobce, který, stejně jako Bonprix, vyniká poměrem nízké ceny a vysoké kvality. V katalogu najdete pánskou i dámskou obuv pro běžné chození i společenské události. S CCC a Bonprix jako strašák nedopadnete!