Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Technika

TEMEX – komplexní řešení vzduchotechniky a klimatizace

Potřebujete ve své firmě realizovat klimatizaci a nevíte, na koho se obrátit? Obraťte se na společnost TEMEX, která navrhuje komplexní řešení systému klimatizací, ale také v oboru vzduchotechniky a regulace. Pokud hledáte skutečně spolehlivého a kvalitního dodavatele, který vám realizuje klimatizaci za zajímavou cenu, neváhejte ani minutu.

 

TEMEX se může pochlubit spoluprací s významnými partnery, jako je společnost SIEMENS, FESTO či BALUFF. TEMEX se podílí na nových projektech, stejně jako na modernizacích, rekonstrukcích a opravách. Co všechno může TEMEX nabídnout?

 

Klienti volí TEMEX kvůli vysoké kvality, bezporuchového provozu a úspor investic, jakožto i provozních nákladů. Nabízí komplexní řešení v oboru vzduchotechniky a klimatizace pro divadla, lékárny, sportovní areály, průmyslová centra či obchodní domy.

TEMEX, to je spolehlivost, komfort a značné úspory. I vy se můžete spolehnout na kvalitní a moderní technologie, které jsou ohleduplné k životnímu prostředí. Vzduchotechnika s vestavěnou regulací nabízí možnost napojení na lokální sítě či internet a tedy velmi snadné ovládání a regulaci. Díky velmi vstřícnému servisu se nebudete muset zatěžovat neustálým dohledem a plně se věnovat své práci.

TEMEX se může pochlubit celou řadou kvalitních referencí, které jsou důkazem o perfektních službách a vysokém standardu dodávané vzduchotechniky. TEMEX, to je prvotřídní vzduchotechnika a klimatizace pro vaši firmu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *