Trička s potiskem - RájTriček.cz

Trička s potiskem - RájTriček.cz

Trička tvoří základní výbavu našeho šatníku. Čím více, tím lépe. Také milujete topy a trička, která jsou svým způsobem originální a nepřehlédnutelná? Vyzkoušejte internetový obchod potiskem - RájTriček.cz" href="https://www.rajtricek.cz">RájTriček.cz a získáte tak velmi pestrou inspiraci. Nepřeberné množství triček a topů, ze kterého si vybere každý přesně to, co potřebuje. Nebaví vás nosit trička, která má téměř „každý“? Když půjdete do běžného obchodu, máte velkou šanci, že brzy potkáte někoho, kdo bude mít na sobě stejný nebo podobný model. Proto se internetový obchod zaměřuje nejen na kvalitní, ale zejména originální trička, která mají nápad. Můžete si vybrat z několika kategorií dle svých preferencí. Letošní móda dává zelenou pastelovým barvám, potiskům a květinovým vzorům. Možností máte tedy mnoho. Před výběrem trička si dobře rozmyslete, zda ho máte k čemu nosit. Barevná trička je třeba důsledněji kombinovat s ostatním oblečením. Pokud zvolíte výrazný potisk, který je velmi dominantní, pak už není třeba oblékat si k tomu i nápadné kalhoty či sukni. Dbejte na to, aby konečný výsledek nepůsobil přeplácaně. Nechte se okouzlit také jednoduchostí pastelových barev. Pastelové barvy jsou nesmrtelnou a nadčasovou klasikou, kterou si musí oblíbit doslova každý. Velkou výhodou je skutečnost, že je můžete jednoduše kombinovat s ostatním oblečením. Kvalitní ruční batika nejen dobře vypadá, ale je také maximálně odolná proti popraskání.

ORIGINÁLNÍ BAREVNÁ KOLEKCE VÁS ROZZÁŘÍ

V Ráji triček vás jistě zaujme zejména originální barevná kolekce, která je naprosto nepřehlédnutelná. Barevná trička s výraznými potisky, které působí jako „živé“, jsou skutečně velmi zajímavé. Nebojte se vystoupit z davu a vybrat trička s jedinečnými motivy, ve kterých zazáříte.

POHODLÍ JE ZÁKLAD

Všechna trička jsou ušita z velice pohodlného materiálu, který drží tvar, je prodyšný a nesepírá se. Dominuje 100 % bavlna, která je zárukou kvality. Vysoce kvalitní ručně batikovaná trička The Mountain s gramáží min. 190g a speciálním patentovaným tiskem. Tisk je prováděn nanesením ekologických barev na jednotlivá vlákna trička. Tímto tiskem nevzniká plastický obrázek jako od ostatních výrobců, kteří barvu rozprostřou po tričku, čímž vznikne jedna ucelená plocha obrázku. Obrázek lze bez obav roztáhnout, aniž by obrázek na tričku popraskal. Pro tisk triček jsou použity jen ekologické barvy, bez škodlivých vlivů na životní prostředí. Trička získala certifikát OEKOTEX, což garantuje, že trička jsou vyráběna bez použití chemicky škodlivých látek. Proto jsou tato trička vhodná pro děti i pro lidi, kteří můžou mít z plastických tisků vyrážku.

Publikováno: 02. 02. 2016

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: trička mountain