Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

U nás je přeci taky hezky

Marně přemýšlíte nad tím, kam na dovolenou a připadá Vám, že jste již všude byli? A co takhle zapomenout na všechny Chorvatska, Řecka či Thajska a porozhlédnout se v tuzemsku? Česká republika sice nemá přístup k moři, může však nabídnou jiné atraktivní přednosti. Miliony turistů přeci do Česka nejezdí jen tak, pro nic za nic.

V České republice můžete jezdit na dovolené či výlety celoročně. Nezáleží na tom, zda je léto či zima, pokaždé se můžete zaměřit na něco jiného. V létě jistě upřednostníte pobyt u přehrady, na jaře a na podzim zase na horách. Turistika láká nejen mladé lidi, ale také zástupce starších generací.

A v zimě? No přeci opět hory. Nemáme zde sice Alpy, ale Krkonoše či Jeseníky plně postačí. Oprašte lyže a snowboardy a jeďte za adrenalinem do moderních lyžařských středisek. Rezavé vleky a mizerné služby na horách jsou dávnou minulostí. Provozovatelé sportovních středisek jdou turistům vstříc a staví nové vleky a zvětšují portfolio služeb.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *