Vilapark Klamovka: luxusní metropolitní bydlení přímo v centru dění

Vilapark Klamovka: luxusní metropolitní bydlení přímo v centru dění

Nové bydlení pro milovníky metropole? Rozhodně zaujme projekt Vilapark Klamovka, za kterým nestojí nikdo jiný než Metrostav Development. Jedinečný počin nabízí klientům celkově 117 bytových jednotek s různým dispozičním řešením, přičemž si zájemci mohou vybrat klidnější zahradní část nebo naopak stranu nasměrovanou do města. Všechny byty jsou včetně předzahrádky, balkonu nebo terasy a nabízejí nebývalý luxus v rámci vybavení. Prodej byl k tomu spuštěn teprve nedávno a katalog nabízí stále široký výběr pro každého.

Město nebo zahrada

Jak již bylo zmíněno, projekt Vilapark Klamovka nabízí bydlení ve dvou různých celcích, přičemž domy jsou od sebe odděleny pěší stezkou, která vede do veřejné části parku. Vybrat volný byt si lze ve vyšších domech s překrásným výhledem na město nebo naopak v nižších viladomech, které jsou usazené v zahradě a nabízejí maximum soukromí a uklidňující pohled do zeleně. Ve všech domech jsou k dispozici byty od 1+kk po 4+kk, některé jsou dokonce s mezonetovou úpravou pro oddělení pracovny nebo ložnice.

Dostupná lokalita autem i MHD

Pátá pražská čtvrť je skvěle dostupná městskou hromadnou dopravou, ale nabízí se také k dokoupení garážové stání v podzemí. Tramvají se lze pohodlně dostat k nákupnímu centru Nový Smíchov během několika málo minut. Kromě obchodních možností je v okolí veškerá sociální a občanská vybavenost včetně školek, škol, zdravotnických zařízení nebo volnočasových klubů. Sportu je zaslíbená přímo samotná Klamovka, kde se nachází fotbalové hřiště, tělocvična bojových sportů i gymnastická hala.

S kvalitním vybavením

Příjemné bydlení na Praze 5 a v dostupné a zelené lokalitě nejsou jedinými benefity tohoto bytového projektu. Byty potěší svým vybavením i nejnáročnější klienty, kteří si mohou vybrat ze dvou odstínů dřevěných plovoucích podlah a v koupelně ze čtyř provedení velkoformátových obkladů a dlažby. Koupelnu zdobí kvalitní keramika Villeroy & Boch a baterie HANSGROHE, vstupní a interiérové dveře jsou z dílny VETOS.

   

Publikováno: 29. 04. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam