Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Vyberte si sáčky podle libosti

Společnost C & C Líně nepatří k žádným nováčkům a působí na českém trhu více, než dvacet let. Zabývá se obalovou technikou, které se věnuje již od samého začátku působení v roce 1990. C & C Líně vyráví obaly, sáčky, fólie a nabízí různé typy svářeček. Pokud potřebujete obaly, sáčky či cokoliv ze sortimentu společnosti, můžete si být jisti nejvyšší kvalitou a zároveň velmi nízkou cenou.

 

Sháníte sáčky na zakázku? C & C Líně vyrobí sáčky přesně na míru vašim potřebám. Sáčky jsou vyrobeny z transparentního polypropylenu. Díky tomu, že neabsorbují vlhkost, jsou vhodné nejen k balení potravin, ale také materiálů, které jsou na vlhkost náchylné. Je jen na vás, k čemu budete sáčky potřebovat, C & C Líně je vyrábí v mnoha variantách.

 

Pokud sháníte folie, i tady vám bude C & C Líně nápomocná. Stejně jako sáčky jsou i folie vyrobeny z polypropylenu a můžete je využít k balení potravin a dalších věcí, které jsou náchylné na vlhkost. Folie najdou uplatnění u uzavíracích a svářecích strojů. Zvolte si, jakou má mít folie šířku a sílu a nechte si ji vyrobit na míru.

 

C & C Líně navíc nabízí možnost potisku sáčků i folií podle vašeho přání. Potisk folie probíhá pomocí flexotisku. Folie mohou být potisknuty již při výrobním procesu. Pokud sháníte reklamní folie s motivem vaší společnosti, jistě budete spokojeni. Potisk však najde využití i při jiných příležitostech, jako jsou Velikonoce, Vánoce či Mikuláš.

 

Společnost C & C Líně nabízí také obaly na CD a DVD a můžete si je nechat opatřit lepícími proužky do magazínů či časopisů. Důvěřujte výrobci obalů, který má s výrobou letité zkušenosti a ušetřete.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *