Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Vyberte si sáčky podle libosti

Společnost C & C Líně nepatří k žádným nováčkům a působí na českém trhu více, než dvacet let. Zabývá se obalovou technikou, které se věnuje již od samého začátku působení v roce 1990. C & C Líně vyráví obaly, sáčky, fólie a nabízí různé typy svářeček. Pokud potřebujete obaly, sáčky či cokoliv ze sortimentu společnosti, můžete si být jisti nejvyšší kvalitou a zároveň velmi nízkou cenou.

 

Sháníte sáčky na zakázku? C & C Líně vyrobí sáčky přesně na míru vašim potřebám. Sáčky jsou vyrobeny z transparentního polypropylenu. Díky tomu, že neabsorbují vlhkost, jsou vhodné nejen k balení potravin, ale také materiálů, které jsou na vlhkost náchylné. Je jen na vás, k čemu budete sáčky potřebovat, C & C Líně je vyrábí v mnoha variantách.

 

Pokud sháníte folie, i tady vám bude C & C Líně nápomocná. Stejně jako sáčky jsou i folie vyrobeny z polypropylenu a můžete je využít k balení potravin a dalších věcí, které jsou náchylné na vlhkost. Folie najdou uplatnění u uzavíracích a svářecích strojů. Zvolte si, jakou má mít folie šířku a sílu a nechte si ji vyrobit na míru.

 

C & C Líně navíc nabízí možnost potisku sáčků i folií podle vašeho přání. Potisk folie probíhá pomocí flexotisku. Folie mohou být potisknuty již při výrobním procesu. Pokud sháníte reklamní folie s motivem vaší společnosti, jistě budete spokojeni. Potisk však najde využití i při jiných příležitostech, jako jsou Velikonoce, Vánoce či Mikuláš.

 

Společnost C & C Líně nabízí také obaly na CD a DVD a můžete si je nechat opatřit lepícími proužky do magazínů či časopisů. Důvěřujte výrobci obalů, který má s výrobou letité zkušenosti a ušetřete.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *