Začněte svůj sklad využívat efektivněji a ušetřete až 50 % místa

Začněte svůj sklad využívat efektivněji a ušetřete až 50 % místa

Efektivní využívání skladu je jedním z nejdůležitějších faktorů, které mají vliv na fungování každé společnosti. Spousta obchodníků platí nemalé částky za pronájem a neustále se snaží rozšiřovat kapacitu. Někdy však stačí zapojit selský rozum a vytěžit ze stávajícího skladu každý centimetr krychlový. Jak? S regálovým systémem na míru. Sklad není nafukovací a dříve nebo později budete řešit nedostatek místa i vy. Někdy pomůže přeorganizování, ale to se neobejde bez důmyslně řešených regálů. A právě ty vyrábí známý slovenská společnost KREDIT SK REGALSISTEM, která se výrobou skladové techniky zabývá již 17 let. Provozovatelům skladů má rozhodně co nabídnout.

Konzolové regály – nejlepší způsob uskladnění tyčového a plošného materiálu

KREDIT SK REGALSISTEM využívá výhradně produkty německého koncernu Gruppo Metalsistem, které jsou zárukou prvotřídní kvality. V nabídce nechybí klasické policové, paletové ani konzolové neboli stromečkové regály. Ty umožňují přehledné uskladnění plošného, tyčového atypického materiálu. V závislosti na typu konstrukce lze konzolové regály obsluhovat ručně nebo prostřednictvím vysokozdvižného vozíku. Systémy jsou projektovány na míru s ohledem na individuální požadavky na nosnost rozměry.

Policové regály si lze navrhnout přímo na webu

Policové regály SUPER 123 a UNIRACK, které jsou určeny ke skladování volně uloženého zboží a materiálů, si lze nakonfigurovat přímo na webu regalsistem.cz. Aplikace po zadání parametrů zobrazí i výslednou cenu. Pro cenovou nabídku konzolových regálů je nezbytné výrobce kontaktovat přímo. Všechny nabízené regály splňují platné české normy a vyrábí se z odolných dílců, které zaručují dlouhou životnost a trvale pěkný vzhled. Policové, paletové a konzolové regály jsou k mání také v mobilních variantách, které zvyšují efektivitu skladování a umožňují uspořit až 50 % prostoru ve skladu.

Publikováno: 12. 06. 2013

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: konzolové regály | regály | stromečkové regály