Zakládáte společnost na Slovensku? Vyhněte se úřednímu šimlu a ušetřete čas i peníze

Zakládáte společnost na Slovensku? Vyhněte se úřednímu šimlu a ušetřete čas i peníze

Pokud se v dohledné době chystáte expandovat na Slovensko a založit firmu, mohly by se vám hodit služby bratislavské společnosti All4Web s.r.o., která nabízí založení firmy a následný pronájem virtuální kanceláře. Netušíte, proč byste měli svěřit založení firmy někomu jinému? A co že je to vlastně ta virtuální kancelář?

Nemáte-li se zakládáním společnosti žádné zkušenosti, pravděpodobně si nedokážete představit složitý administrativní proces, kterým budete muset projít. Založit společnost samozřejmě není nemožné, ale bez povědomí o tom, jak se co nejúčinněji proplést úředním mechanismem, můžete zakládáním strávit velmi dlouhou dobu a navíc zaplatit nemalé poplatky. Nebylo by lepší věnovat čas tomu, co je pro vás podstatné a věnovat se samotnému podnikání?

All4Web za vás provede veškeré úkony, které zahrnují zpracování dokumentace, vystavení ŽL, podání návrhu na zápis firmy do rejstříku, ale také registraci na daňovém úřadě. Za 349 € (pozor, v ceně je i kolek v hodnotě 165,75 €!) se o vaše starosti postarají odborníci, kteří mají se zakládáním firem bohaté zkušenosti. Ušetříte nejen spoustu času, ale i peněz. Službu ocení i ti, kteří již vlastní společnost zakládali – slovenské úřady se totiž od těch českých přeci jen mírně liší...

Nezbytnou podmínkou, bez které firma nemůže být zapsána do Obchodního rejstříku, je registrační sídlo firmy. Teoreticky si ho můžete zřídit i ve vlastním obýváku, ale ruku na srdce – nebyla by praktičtější adresa v Bratislavě? Sídlo v hlavní městě zapůsobí na vaše klienty a obchodní partnery mnohem více než zmíněný obývací pokoj a navíc vám zajistí klid od neustálých kontrol, které by vás čekaly v případě menšího města.

Pronájem kanceláře v Bratislavě ovšem nepatří mezi nejlevnější položky a právě v tom tkví výhoda virtuálního sídla. Nepotřebujete-li fyzické kancelářské prostory, jednoduše si za 9 €/ měsíc pronajměte tu virtuální. Kromě vlastní poštovní schrány s názvem společnosti je v ceně zahrnuta také úschova a evidence pošty, stejně jako e-mailová notifikace o příchozích zásilkách. Za mírný příplatek jsou k mání i doplňkové služby v podobě skenování písemností, přeposílání pošty v kratších intervalech (a to v rámci celé EU) či notifikace o příchozí poště SMSkou. Další důležité informace najdete přímo na webu MojeSidlo.sk.

O tom, že bylo sídlo skutečně registrováno na smluvenou adresu, se můžete informovat na webových stránkách Obchodního rejstříku.