Auto-moto

4 tipy jak vylepšit auto

Buďte náročnější a nespokojte se s příslušenstvím, které má váš plechový mazlíček ze sériové výroby. Připravili jsme pro vás několik zajímavých tipů na doplňky, z nichž některé jsou praktické a jiné zvýší estetickou hodnotu automobilu. Jejich instalace je snadná a zvládnete ji během několika minut sami.

1. Okenní deflektory

Klimatizace je v posledních letech téměř součástí standardní výbavy a to i v případě levnějších vozů, nicméně během horkých letních dní je často příjemnější jízda s otevřeným oknem. Vítr, který do interiéru proudí, ale může být nepříjemný. Jak ho zkrotit? Přidělejte si na okna ofuky neboli okenní deflektory. Oceníte je i během jízdy za deště, kdy zamezí průniku vody do interiéru pootevřeným oknem.

2. Nové autopotahy

Zdá se vám, že stávající potahy příliš neladí s novým lakem? Nebo vám jen nevyhovuje materiál, ze kterého jsou vyrobeny? A co ten velký flek na zadním sedadle, který vám „na památku“ zanechaly děti po poslední návštěvě McDrive? Ať už je důvod vaší nespokojenosti jakýkoliv, jednoduše si zde objednejte potahy do auta. Vyberte si barvu, která se vám líbí a materiál, který se snadno udržuje a je příjemný na dotek. A až se autopotahy zašpiní, jednoduše je sundáte a vyčistíte. Levné a kvalitní autopotahy najdete zde.

3. LED diody pro denní svícení

Na silnici je důležité být vidět, což vám zajistí populární LED diody pro denní svícení. Instalace je rychlá a bezproblémová a auto získá na estetice. Přední LED světla jsou k mání v mnoha designových variantách a určitě se vám podaří vybrat takovou, která umocní celkový dojem z vozu.

4. Tip pro firmy: Jak snížit náklady za pohonné hmoty a opotřebení vozidla?

Máte na starost celou flotilu firemních automobilů a zajímá vás, jak docílit úspory nákladů za pohonné hmoty a zároveň snížit míru opotřebení? Pomohou vám odborníci na monitoring vozidel, kteří vám budou pravidelně reportovat všechna důležitá data.