Skvělé tipy

Alexim: Odborník na hudební nástroje, kterému důvěřují i známí hudebníci

Dokážete si představit život bez hudby? Lidé mají nejrůznější záliby, ale je to právě muzika, která nás spojuje. Milovníky hudby lze rozdělit na pasivní (posluchači) a aktivní (hudebníci). Do které skupiny patříte vy? Pokud si pohráváte s myšlenkou na pořízení prvního hudebního nástroje, pak jsou následující řádky určeny právě pro vás. A pro ty z vás, kteří již nějaký hudební nástroj vlastní samozřejmě také. Prozradíme vám, kde seženete špičkové nástroje a vybavení pro amatéry, začátečníky i profesionální muzikanty!

Společnost Alexim s.r.o. neprovozuje pouze internetový obchod, ale také kamenné hudebniny v pražských Dejvicích. Zde si lze všechny hudební nástroje vyzkoušet osobě a navíc si nechat poradit od zkušených pracovníků. Jádro společnosti tvoří hudební profesionálové i amatéři, které spojuje láska k hudbě.

V nabídce renomovaného prodejce najdete hudební nástroje všeho druhu – basy, klávesy, kytary, bicí, dechové nástroje a percuse. Nechybí ani kytarové a basové efekty, zvukový hardware, mikrofony, rekordéry, zesilovače, sluchátka a další zástupci hudebního hardware. Takže ať už máte v plánu založení garážové kapely nebo dráhu profesionálního hudebníka, stoprocentně neodejdete s prázdnou. Za zmínku stojí přítomnost cenově příznivých amatérských nástrojů, které jsou výrazně kvalitnější než obvyklý průměr.

Zatímco někteří prodejci skutečně pouze prodávají a nemají o svém sortimentu hlubší povědomí, lidé ze společnosti Alexis zajišťují veškerý záruční a pozáruční servis kytar. Odborníci se ochotně starají i o nástroje, které nebyly zakoupeny v jejich prodejně a na jejich svědomitý přístup nedá dopustit ani spousta známých umělců.

Nedílnou součástí širokého portfolia služeb jsou rychlé a jednodušší opravy jako výměna mechaniky, seřizování tremol a dohmatu, výměna snímačů nebo lepení kobylek. A to není zdaleka vše – problém nepředstavuje ani složitější oprava v podobě instalace snímačů a ekvalizérů do kytar. Máte-li starší nástroj, který vyžaduje renovaci, opět jste na správném místě.

Další informace najdete na www.alexim.cz. Tak ať vám to dobře hraje!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *