Zvířata

Chcete, aby byl váš pes spokojený? Dopřejte mu chutné pamlsky!

Znáte to. Čas od času dostanete chuť na něco dobrého. Nedokážete se ovládnout a zamíříte rovnou do lednice nebo spíže s lahůdkami všeho druhu. Ten pocit, kdy do sebe dostanete něco delikátního, je k nezaplacení… A protože rád mlsá i váš čtyřnohý přítel, nezapomenete se s ním rozdělit. Jenomže to je obrovská chyba! Nedělejte ze svého psa odpadkový koš, který pojme vše, co mu hodíte a raději mu dopřejte zdraví pamlsky určené přímo pro psy. Prozradíme vám, které si váš psí kamarád zamiluje ze všech nejvíce.

Začneme u klasiky, kterou se zavděčíte snad každému psovi, bez výjimky. Kosti z buvolí kůže patří mezi nejoblíbenější pamlsky pro psy a prodávají se v různých variantách (např. s příchutí máty). Váš mazlíček do ní může kousat, olizovat a ve finále ji možná někde venku zahrabe. Ale jen proto, aby ji zanedlouho opět vyhrabal a smlsnul si na ní. Pro menší plemena jsou vhodné malé uzly z buvolí kůže.

Buvolí uzly

Chybu rozhodně neuděláte ani v případě pochoutek od výrobce Brit care. Za zmínku stojí slaninové tyčinky, kartáčkové kostičky a nejrůznější masové pochoutky. Spousta pamlsků má pozitivní vliv na dentální hygienu – spojíte tak příjemné s užitečným.

Brit Lets Bite

Špičkoví chovatelé doporučují také pamlsky a pochoutky značky Calibra Joy, které se chlubí recepturou sestavenou dle fyziologických nároků pro specifickou výživovou kategorii. Opět dostanete na výběr mezi kostičkami jako stvořenými pro dentální hygienu a širokým spektrem pochoutek z kuřecího, jehněčího či rybího masa.

Calibra Joy

Nezapomeňte svému psovi dávat pamlsky za odměnu nebo při zvláštních příležitostech. Nic se nemá přehánět a v případě pochoutek to platí dvojnásob. Doporučenou denní dávku najdete na obalech jednotlivých výrobků. Objednat si je můžete i z pohodlí domova na www.mujmazlik.cz. Specializovaný prodejce nabízí všechny výše zmíněné značky a spoustu dalších pochoutek za super ceny.