Zahrada

Jak vybrat zahradní párty stan?

Při pohledu z okna to tak nevypadá, ale jaro tady bude „co by dup“. A jak jinak oslavit jeho příchod, než pořádnou zahradní párty? Jenomže co když si to matinka příroda nakonec rozmyslí a sešle na nás nepříjemnou jarní spršku? Kdo je připraven, není překvapen a vy se můžete připravit tak, že si venku postavíte zahradní party stan. Ještě ho nemáte? Prozradíme vám, na co si dát pozor při výběru.

Zahradní party stan dokáže zachránit situaci, a to doslova. Nemít ho, znamená riskovat nejhorší – absolutní nezdar a společenské faux pas. Jenomže který model je jako stvořený právě pro vaše účely? V prvé se zamyslete nad tím, jak často ho budete používat (jednou za čas, nebo pravidelně?), kde ho umístíte (bude stabilně na jednom místě, nebo ho budete přemisťovat?) a v neposlední řadě i nad počtem účastníků, kteří najdou pod stanem útočiště. Není nic horšího, než titěrný party stan, pod kterým se tísní spousta lidí. Na druhou stranu je zbytečné kupovat konstrukci, která svými rozměry nemá daleko k cirkusovému šapitó, pokud budete na zahradě trávit čas ve dvou či třech lidech.

Záleží-li vám na estetickém dojmu, vyberte si takový model, který do exteriéru zapadne a nenaruší ho. A pozor, nezapomeňte se informovat také o tom, zda je vámi vybraný stan vhodný jako ochrana před sluncem, nebo i větrem a deštěm.

Omezuje-li vás rozpočet, poohlédněte se po párty stanu na www.t-zbozi.cz. Prodejce nabízí klasické i nůžkové zahradní stany za velmi příjemné ceny. V nabídce najdete konstrukce kompaktních rozměrů (3 x 3 m), ale také velké stany 6 x 12 m. Takže ať už budete pořádat skromnou párty se svými nejbližšími, nebo pompézní oslavu, na kterou přizvete i všechny sousedy, neodejdete s prázdnou. Prodejce má zboží skladem a vy ho budete mít doma do 2 dní.

Tip na závěr: Přečtěte si další informace o výběru párty stanu. Budou se vám hodit!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *