Vzdělání

Nepřestanete-li na sobě pracovat, dostanete se mnohem dále

Dostali jste se do fáze, kdy vám vaše znalosti a dovednosti nedovolují profesně nebo osobnostně růst? Chcete se naučit cizí jazyk, který jste během školní výuky zanedbávali? Nevít, jak se chovat na pracovním pohovoru a neumíte řídit tým spolupracovníků? Neházejte flintu do žita, nikdo učený totiž z nebe nespadl. Začněte na sobě pracovat a výsledky se dostaví velmi brzy. Pokud si však nejste jistí, jak a kde začít, obraťte se na společnost PRODUCA s.r.o., která se zabývá poskytováním širokého spektra vzdělávacích programů. Ty jsou určeny pro jednotlivce se středním nebo vyšším vzděláním, ale i firmy a státní organizace. Nabídka seminářů, tréninků a kurzů skutečně pestrá – posuďte sami.

Naučte se cizí jazyk a porozumějte počítačům

Školení a kurzy PRODUCA zaujmou skutečně každého. Pro ty, kterým se nedaří najít uplatnění na trhu práce, je připravena celá řada rekvalifikačních kurzů, ovšem nápomocné mohou být i kurzy práce na počítači. Počítačová gramotnost je v současné době jedním ze základních požadavků zaměstnavatelů a upotřebí ji především starší generace, která nemá s počítači tolik zkušeností. Na konci kurzu účastníky čeká zkouška, po jejímž úspěšném složení obdrží EDCL certifikát. Právě ten může výrazně zvýšit vaše šance na atraktivnější pracovní pozici.

Vydržíte v extrémních podmínkách?

Velmi zajímavé jsou také kurzy, ve kterých si zlepšíte své manažerské dovednosti a schopnost komunikace. Ta se vám bude hodit nejen v zaměstnání, ale i v každodenních situacích. Neměli bychom zapomínat ani na letní a zimní outdoorové kurzy. Díky nim se naučíte překonávat překážky a přežít i v drsných podmínkách. Zjistíte, jak si poradíte v netradičních situacích a získáte nové znalosti a dovednosti.

Kompletní přehled kurzů a seminářů a další důležité informace si můžete prohlédnout přímo na webu produca.cz. Pozor, pro fanoušky firemní facebook stránky je připravena 5 % sleva!