Skvělé tipy

Ochraňte své zboží dřív, než bude pozdě

Jak ochránit sklad, prodejnu nebo jiné místo, kde hrozí riziko krádeže zboží, materiálu nebo zařízení? V prvé řadě přijměte skutečnost, že se podobné nepříjemnosti nevyhýbají nikomu a hned na to se obraťte na odborníky, kteří se postarají o zbytek. Prozradíme vám, jaké máte možnosti zabezpečení.

Jak zabezpečit zboží?

Zlodějíčci jsou vynalézaví a pokud vám z prodejny čas od času něco zmizí, začněte jednat. A ať už prodáváte módní doplňky, hobby nářadí, elektroniku či cokoliv jiného, vsaďte na mechanické a kabelové systémy J-Plug. Tato revoluční ochrana zboží má stylový design a její obrovskou výhodou (mimo to, že nabízí dokonalou ochranu) je, že si zákazník může zboží prohlédnout bez jakéhokoliv omezení. J-Plug se vyrábí v mnoha variantách a je vhodný také pro produkty, které je nutné současně nabíjet (např. tablety a mobilní telefony).

jplug

Mezi další osvědčené způsoby patří detekční etikety, detektory kovu a magnetu, bezpečnostní brány a RFID antény. Stále oblíbenější je také aktivní bezpečnostní systém v podobě bezpečnostní mlhy. Jakmile se neoprávněná osoba dostane do míst, kde nemá co dělat, prostor se velmi rychle zaplní velmi hustou mlhou. Pachatel obvykle opustí místo bez kořisti a ve většině případů ho zadrží bezpečnostní agentura nebo policie, která se vydá na cestu bezprostředně po aktivaci systému.

Bez kamerového systému ani ránu

Alfou a omegou ochrany komerčních objektů však stále zůstávají kamerové systémy. Používají se v interiérech i exteriérech a při spáchání zločinu pomáhají dopadnout pachatele. Ale nejen to – samotná přítomnost kamer totiž může potenciálního zloděje odradit. Moderní IP kamery umožňují sledování záznamu i na dálku, snímat ve vysokém rozlišení a efektivně natáčet i v noci.

ip kamera

Na koho se obrátit?

Zmínili jsme jen několik základních bezpečnostních opatření, ale ve skutečnosti jsou vaše možnosti mnohem větší. Výběr vhodného zabezpečení však není tak jednoduchý a chcete-li, aby bylo opravdu efektivní, nechte si poradit od odborníků. Třeba od těch ze společnosti Novatec Sicherheitstechnik – spolehněte se na jejich dlouholeté zkušenosti a požádejte o odbornou konzultaci již dnes. Další informace najdete na www.novatec-eas.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *