Kancelář

Hygienicky čisté prostředí je základ úspěšného fungování firmy

Víte, co je základem úspěšného fungování každé firmy? Schopný šéf, zaměstnanci s týmovým duchem a perfektní pracovní prostředí. To spočívá nejen v moderním vybavení, ale také v jeho celkové čistotě. A jak vypadá vaše pracoviště? Jste spokojeni s výkonem svých zaměstnanců, kteří mají úklid na starosti, případně s výsledkem, který za za sebou zanechává externí úklidová firma?

Nejste-li dlouhodobě spokojeni s kvalitou úklidových prací, nebo byste jen rádi optimalizovali náklady za zaměstnance, svěřte úklid do rukou skutečných odborníků.

Náklady za úklidové práce nezahrnují pouze platy zaměstnanců, ale také čistící prostředky a stroje, které nepatří k nejlevnějším položkám. A právě v tom tkví výhoda úklidové firmy, která disponuje jak vybavením, tak i dlouholetým know how.

Ani v případě profesionální úklidové firmy si bohužel nemůžete být jistí, že práci odvede na sto procent. V dnešní uspěchané době již není pro prozákaznický a individuální přístup místo. To se ovšem netýká společnosti COMPLEX s.r.o., která se v oboru úklidových služeb pohybuje třiadvacet let.

Počátky společnosti sahají do roku 1990 a její filosofií byl odjakživa právě prozákaznický přístup, ale také flexibilita. Mezi stále klienty patří společnosti, které hledají ideální poměr ceny a kvality. Tedy advokátní kanceláře, prestižní mezinárodní korporace nebo finanční instituce.

COMPLEX zajišťuje komplexní úklidové služby pro kanceláře s plochou od cca 300 m2 do zhruba 4 000 m2 a to jak pravidelně, tak nárazově. V portfoliu služeb nechybí standardní služby v podobě čištění koberců a oken a ošetřování podlah až po méně obvyklé činnosti jako je skartace dokumentů nebo odvoz odpadu. Další informace najdete přímo na webu uklid.complexsro.cz.