Děti

Dejte svým dětem dárek, který je jen tak neomrzí

Spokojené dítě je prioritou každé maminky. Nebo by alespoň mělo být. Udělat prckovi radost přitom není tak složité a často stačí i zdánlivá hloupost v podobě sladkosti nebo nebo malé hračky. U takových věcí ale malí nezbedové příliš dlouho nevydrží. A tak si marně lámeme hlavy, čím bychom se našim nejmenším opravdu zavděčili, a to nejlépe na delší dobu. Nebudeme chodit kolem horké kaše a rovnou vám prozradíme, že jedním z nejvděčnějších dárků jsou nejrůznější vozítka, šlapadla a odrážedla. Děti jsou z nich nadšené a to tak dlouho, dokud z nich nevyrostou a nepřesedlají na něco většího.

Odrážedla a další miniaturní dopravní prostředky pro děti mají obrovskou výhodu – na rozdíl od jiných hraček nutí děti k pohybu a rozvíjí jejich motorické schopnosti. Na trhu je jich hromada a většina neznalých rodičů proto sáhne po prvním kousku, který jim padne po ruku. Pak se nestačí divit, že dítě jízda velmi rychle omrzela. Důvod? Některé vozící hračky jsou příliš těžkopádné a neergonomické – dětem se s nimi špatně manipuluje a příliš dlouho na nich nevydrží. Chcete-li své dítě nadchnout, budete se muset vybírat o to pečlivěji.

Radio Flyer – hurá za dobrodružstvím

Říká vám něco Radio Flyer? Pravděpodobně ano a to i přesto, že nepatříte k filmovým maniakům. A právě legendární červený vozík, který se ve snímku objevil, je symbolem americké firmy, která již více než 93 let vyrábí hračky pro děti. Vozíky, tříkolky, koloběžky a odrážedla těší ty nejmenší na celém světě a jsou pro ně společné kvalitní materiály, pečlivé zpracování, propracovaný design a maximální ohledy na bezpečnost.

Udělejte radost svým dětem, ale i sobě a dopřejte jim krásný dárek, který jim bude dělat společnost na cestách za dobrodružstvím. Díky vozítkům Radio Flyer si užijí obrovskou spoustu legrace a vzrušení…a vy s nimi! Najdete je ve všech dobrých hračkářství a u prověřených internetových prodejců.