Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Elektronika

Asus EEE pad – malý a praktický pomocník

Netbookům nadobro odzvonilo a to ještě dříve, než si je uživatelé oblíbili tak, jak si tyto praktické malé počítače zasloužily. Z centra pozornosti je totiž vytlačily tablety, tentokrát s populárním dotykovým displejem a bez klávesnice. Tento pomyslný mezistupeň mezi notebooky a kapesními počítači byl skutečně geniální počin a jak to tak vypadá, zařízení se ve středu dění udrží ještě velmi dlouho. Pokud marně přemýšlíte, co si nadělit pod stromeček, možná by nebylo od věci pouvažovat právě nad některým z široké rodiny tabletů.

Nebudeme si nic nalhávat, celosvětově je nejprodávanější přírůstek z rodiny „jablečných“ počítačů, tedy Apple iPad. Jak už je pro produkty od legendárního výrobce zvykem, i pro iPad je typická velmi vysoká pořizovací cena. Naštěstí pro nás, uživatele s omezeným rozpočtem, nabízí konkurenční výrobci mnohem dostupnější tablety. A nutno podotknout, že za tím appláckým nijak nezaostávají. Skvělým příkladem je i novinka ze stáje Asus, tablet ASUS EEE. Zajímá vás, jakou se chlubí konfigurací a co nám může nabídnout?

ASUS EEE – tablet, který si zamilujete

ASUS EEE pohání dvoujádrový procesor nVidia Tegra 250 s frekvencí 1Ghz, což je na tablet plně dostačující. V kombinací s integrovanou pamětí 1024 MB DDR3 zaručuje procesor velmi svižný chod. Pokud je pro vás 10.1“ TFT displej s rozlišením 1 280 x 800 bodů pro sledování filmů příliš malý, jednoduše zařízení propojíte se systémem domácího kina. Součástí tabletu je totiž miniHDMI port, ale také 3,5mm audio jack a dva USB porty. Operační systém Android 3.0 obsahuje automatickou aktualizaci na novější verzi 4.0 Ice Cream Sandwich a je navržen speciálně pro tento typ zařízení.

V případě, že jste doposud tablet neměli v ruce a uniká vám jeho smysl, vězte, že si ho zamilujete. Díky kompaktním rozměrům a velmi nízké hmotnosti ho můžete brát všude s sebou a mít tak okamžitý přístup k internetu, poslouchat své oblíbené písničky či příležitostně pracovat. ASUS EEE představuje ideální poměr ceny a kvality a poslouží vám stejně dobře, jako dražší (a často mnohem méně vybavené) modely. Tenhle kousek se ASUSu skutečně povedl.

Štítky

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *