Čistín.cz: Naprosto transparentní výkup zlata a stříbra

Čistín.cz: Naprosto transparentní výkup zlata a stříbra

Máte zlato nebo stříbro, které nebudete potřebovat? V tom případě vám přijde vhod dnešní manuál na téma výkup drahých kovů. Prozradíme vám, na co si dát pozor a proč se obrátit na firmu Čistín s.r.o., která se výkupem drahých kovů zabývá více jak 15 let.

Co se vykupuje?

Firma Čistín provádí výkup stříbra a zlata ve všech podobách. Může se jednat o šperky, mince, zubní zlato, zubní náhrady a koruny, příbory, nádobí, ale také stříbrné kontakty ze stykačů, technické pájky a mimo jiné i drahokamy a ostatní drahé kovy jako je rhodium, palladium a platina. Ceníkové ceny se vztahují také na poškozené předměty v jakémkoliv stavu. Na druhou stranu však získáte individuální cenu za hodnotné šperky a numizmaticky hodnotné mince apod. Jinými slovy – rozhodně neproděláte.

Jak výkup drahých kovů probíhá?

Kvalifikovaný pracovník výkupu zlato a stříbro roztřídí podle ryzosti. Ryzost stanoví pomocí ryzostních značek a punců (státní punc však není podmínkou) a provede kontrolu na prubířském kameni za pomoci kyseliny dusičné. Šperky jsou zbaveny kamenů, které si ponecháte. Hodnotné šperky samozřejmě můžete prodat jako celek. Po zvážení a stanovení ceny dostanete doklad o výkupu a peníze v hotovosti. Po celou dobu budete mít přehled nad činností výkupčího. Proces výkupu proběhne během několika málo minut.

Proč prodat zlato u firmy Čistín?

Na nabídky na výkup drahých kovů narazíte téměř na každém rohu, tak proč se obrátit právě na firmu Čistín? Důvodů je více, ale k těm zásadním patří dlouholeté zkušenosti a naprosto transparentní způsob výkupu. Nedochází k tavení kovu a tudíž ani ke „ztrátám“ ryzosti. K dalším výhodám pak skutečnost, že vykupuje také poškození části za ceníkové ceny. Pokud vás výkup zlata Praha zaujal, přečtěte si další informace na www.cistin.cz.

Publikováno: 04. 04. 2016

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: výkup stříbra | výkup zlata | výkup zlata praha