Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Čistín.cz: Naprosto transparentní výkup zlata a stříbra

Máte zlato nebo stříbro, které nebudete potřebovat? V tom případě vám přijde vhod dnešní manuál na téma výkup drahých kovů. Prozradíme vám, na co si dát pozor a proč se obrátit na firmu Čistín s.r.o., která se výkupem drahých kovů zabývá více jak 15 let.

Co se vykupuje?

Firma Čistín provádí výkup stříbra a zlata ve všech podobách. Může se jednat o šperky, mince, zubní zlato, zubní náhrady a koruny, příbory, nádobí, ale také stříbrné kontakty ze stykačů, technické pájky a mimo jiné i drahokamy a ostatní drahé kovy jako je rhodium, palladium a platina. Ceníkové ceny se vztahují také na poškozené předměty v jakémkoliv stavu. Na druhou stranu však získáte individuální cenu za hodnotné šperky a numizmaticky hodnotné mince apod. Jinými slovy – rozhodně neproděláte.

Jak výkup drahých kovů probíhá?

Kvalifikovaný pracovník výkupu zlato a stříbro roztřídí podle ryzosti. Ryzost stanoví pomocí ryzostních značek a punců (státní punc však není podmínkou) a provede kontrolu na prubířském kameni za pomoci kyseliny dusičné. Šperky jsou zbaveny kamenů, které si ponecháte. Hodnotné šperky samozřejmě můžete prodat jako celek. Po zvážení a stanovení ceny dostanete doklad o výkupu a peníze v hotovosti. Po celou dobu budete mít přehled nad činností výkupčího. Proces výkupu proběhne během několika málo minut.

Proč prodat zlato u firmy Čistín?

Na nabídky na výkup drahých kovů narazíte téměř na každém rohu, tak proč se obrátit právě na firmu Čistín? Důvodů je více, ale k těm zásadním patří dlouholeté zkušenosti a naprosto transparentní způsob výkupu. Nedochází k tavení kovu a tudíž ani ke „ztrátám“ ryzosti. K dalším výhodám pak skutečnost, že vykupuje také poškození části za ceníkové ceny.

Pokud vás výkup zlata Praha zaujal, přečtěte si další informace na www.cistin.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.