Imitace parfémů voní stejně jako originály. Stojí však mnohem méně

Imitace parfémů voní stejně jako originály. Stojí však mnohem méně

Parfém je nedílnou součástí outfitu. Zvedá nám sebevědomí a dokonale umocňuje dojem, jakým působíme na okolí. Škoda jen, že ty nejkrásnější vůně stojí majlant. Originální flakonky s logy renomovaných značek dokáží řádně provětrat peněženku… Ale nabízí se i jiné, mnohem ekonomičtější řešení. Už jste někdy vyzkoušeli imitace parfémů? Tzv. „imitačky“ jsou mnohem levnější než originály, a přitom voní stejně. Že jde o napodobeninu, nikdo nepozná.

Perfektní kopie nejoblíbenějších parfémů

Za to, že používáte parfémy napodobeniny známých vůní, se nemusíte stydět. Dělá to více lidí, než si myslíte – dokonce i známé osobnosti, které je čas od času parodují. Jistě, chce to trochu odvahu, ale nikdo se zdravým úsudkem nemůže na někoho, kdo tímto způsobem šetří kapsu, hledět skrz prsty. Pokud se vám honí hlavou, proč si kupovat dámské parfémy imitující luxusní zboží namísto méně známých značek, které jsou také levnější, zkuste si někdy přivonět k testerům světových vůní. Hned vám bude jasné, proč jsou imitačky správnou volbou. Parfémy značek jako Armani, Burberry, Dior či Yves Saint Laurent sice nestojí desítky tisíc korun, ale i těch „pár tisíc“ stojí za to, aby se člověk poohlédl po levnější alternativě. Napodobeniny luxusních vůní tak představují možnost pro každého, kdo chce neodolatelně vonět, ale omezený rozpočet mu neumožňuje nákup originálního zboží. Stejně jako originální parfémy se vyrábí ze stejných vonných esencí. Rozdíl je v tom, že neplatíte za značku.

Není napodobeniny jako napodobenina

Pokud vás imitace parfémů nadchly, a už už se chystáte na nákup celé řady flakonků s napodobeninami vůní, které jste se vždy chystali vyzkoušet, zadržte. Důležité je zvolit ověřeného prodejce s nabídkou kvalitních produktů. A samozřejmě vybrat vůni s ohledem na osobní preference i aktuální roční období. Správnou volbou jsou dámské parfémy v e-shopu Esensino.cz, kde najdete opravdu široké spektrum špičkových imitací – samozřejmě v různých variantách.

Publikováno: 24. 07. 2021

Kategorie: Móda

Autor: Adam