Investujte do kola Cannondale od nejprogresivnějšího výrobce kol

Investujte do kola Cannondale od nejprogresivnějšího výrobce kol

Společnost Cannondale je vlivným hráčem v silniční i horské cyklistice již po celá desetiletí. Vděčí za to i svému radikálně technickému přístupu. Neustále přichází s novými patentovanými technologiemi i designovými řešeními. Máte chuť je zkoušet? Kola Cannondale rozhodně nejsou pro každého. Doporučit je lze spíš tím, kteří propadli horské cyklistice, nebo prostě touží být nějak jiní. Vzpomeňme například kolo Cannondale Lefty, které má jen jednu, levou, přední vidlici. Ano, nápady značky Cannondale se občas zdají býti šílené, jenže ony skutečně fungují.

Cannondale je značkou pro náročné

Neváháte si připlatit za špičkové technologie, toužíte po originálním a jedinečném kole, které na trailu jen tak nepotkáte? Máme pro vás několik návrhů. Za zmínku stojí například model Cannondale Scalpel, který nabídne progresivní geometrii vynikající pro závodní tratě. Je hbité, neskutečně stabilní a precizně vyrobené. Zároveň se jedná o jedno z nejlehčích celoodpružených kol na celém světě. Ideální volba pro závodníky! Model Cannondale Jekyl byl zrozen pro rychlou jízdu z kopce, budete v něm cítit opravdovou oporu. Má naprosto vynikající odpružení, skvěle drží stopu, zrychluje opravdu bleskově. Jezdit na takovém kole je prostě sen.

Cannondale formuje svět cyklistiky

Při nákupu kola Cannondale budete svědkem toho nejlepšího, novinek a neustálého vývoje. Nejen Lefty bylo tak revoluční, Cannondale stanovuje trendy už dlouhá léta. Věděli jste, že je první společností, která představila hliníkový rám? Tehdy se psala 80. a 90. léta.

Kde v Česku své kolo Cannondale pořádně využijete?

Rozdíl mezi klasickým kolem a kolem Cannondale poznáte opravdu v každém terénu, nemusíte vyhledávat ty nejšílenější traily. Kdybyste ale přece jenom chtěli, vydejte se třeba na biketraily do Jeseníků. Ostatně do prostředí hor byla horská kola stvořená!

Publikováno: 25. 07. 2021

Kategorie: Sport

Autor: Adam