Modio.cz: Vaše každodenní porce módní inspirace

Modio.cz: Vaše každodenní porce módní inspirace

Nemám co na sebe... Pokud váš den začíná tím, že si si zoufáte nad stavem svého šatníku, máme pro vás dobrou zprávu. Inspirace je všude kolem – stačí se ponořit do světa internetu a sledovat celebrity a módní blogerky. Osobnostem to na fotografiích děsně sluší a někdy se zmíní, kde jaký kousek sehnaly. Anebo nezmíní a vám zůstanou oči pro pláč, protože po podobném toužíte už pěkně dlouho. Ale nabízí se i jiné řešení. Neztrácejte čas brouzdáním po sociálních sítích a začněte používat MODIO. Garantujeme vám, že si brzy pořídíte další šatní skříň. Zapomeňte na obyčejné cenové srovnávače. MODIO k nim nepatří. Nabízí spoustu inspirace, upozorňuje na slevové akce a atraktivní ceny, a navrch pravidelně zveřejňuje tipy ve spolupráci s lidmi, kteří módě opravdu rozumí. Pro vás to znamená jediné: pokud se připojíte k početné komunitě milovníků módy, už nikdy vás nebude trápit, co na sebe.

Registrujte se a začněte využívat výhody

Proč byste si měli na Modio.cz vytvořit vlastní účet? Až to uděláte, budete si moct ukládat oblíbené položky a nechat si zobrazovat kousky odpovídající vašemu vkusu a stylu oblékání. Nastavením velikosti zajistíte, aby vám systém zobrazoval oblečení, které vám padne a je k dispozici. Když si uložíte produkty, o jejichž koupi zatím pouze uvažujete, budou vám automaticky chodit informace o změně ceny. A počítat můžete také s upozorněním na výprodeje ve svých oblíbených obchodech. Díky MODIO budete mít přehled jako nikdy předtím.

I vy můžete být módní guru

Projekt MODIO vám otevře pomyslnou bránu do světa módy. Seznámíte se se značkami, o kterých jste možná doposud neměli ani tušení. Na webu nenajdete pouze notoricky známé brandy, jako jsou Adidas, Nike, Tommy Hilfiger či Converse, ale také méně známé, leč velmi atraktivní značky typu Moschino a Culito from Spain. Potřebujete snad další důvod, proč si sestavit nový outfit právě na MODIO? Mikiny, trička, tílka, halenky, košile, svetry, kalhoty, tenisky... to vše zde najdete pod jednou střechou.

Publikováno: 07. 02. 2019

Kategorie: Móda

Autor: Adam