Pánské péřové bundy s lesklou povrchovou úpravou se řadí mezi ty nejvíce trendy bundy současnosti. Podívejte se, kterou si pro tuto sezonu vybrat

Pánské péřové bundy s lesklou povrchovou úpravou se řadí mezi ty nejvíce trendy bundy současnosti. Podívejte se, kterou si pro tuto sezonu vybrat

Kdybychom se mužů zeptali, která zimní bunda je jejich favoritem, velká část, ne-li většina z nich, by odpověděla, že péřová bunda. Jde o to, že péřová bunda je nejen krásná, a pro každou postavu se najde ve vhodném a lichotivém střihu, ale také je skutečně teplá. A to, ať už si pořídíte péřovou bundu plněnou opravdovým peřím, nebo jeho syntetickou náhražkou. V zimních dnech, kdy se venkovní teploty pohybují kolem nuly, ale i hluboko pod ní, vám bude právě péřová bunda tím nejlepším parťákem. Pokud vám vedle vysokého tepelného komfortu ale záleží také na tom, abyste v letošní sezoně měli bundu, která patří mezi ty nejžhavější trendy, máme pro vás tip. A to na něco, co je letos takzvaně šik, a co rozhodně nesmí chybět na vašem věšáku. Pořiďte si lesklou péřovou bundu.

Že je péřovka v lesklém provedení jen pro mlaďochy? Rozhodně ně!

Model ve vzhledu, o kterém se bavíme, si mohou obléknout jak mladí muži, tak klidně i pánové v letech. Nejde totiž vůbec o věk, ale především o to, jak vyladíte zbytek outfitu, jehož bude pánská péřová bunda v lesklém provedení součástí. Ať už je vám dvacet let nebo šedesát, rozhodně byste se měli vyhnout kombinaci vzorů a lesklé povrchové úpravy bundy. Lesk je totiž dost výrazným prvkem už jen sám o sobě. Proto není potřeba přidávat další výraznější elementy. Hledáte-li pánskou péřovou bundu v lesklém vzhledu a moderním provedení, jež na vás bude vypadat sportovně elegantně, rozhodně se zaměřte i na prošívaný střih. Zejména drobnější prošití, jako třeba menší kostky, totiž působí skutečně trendy. Při volbě mezi modelem bez kapuce a s kapucí, si vyberte pokud možno kapuci odepínací a s krásnou umělou kožešinou.

Vyberte si barvu, kterou lze dobře kombinovat

Co se týče barevného provedení, výběr je skutečně široký. Pánskou lesklou péřovku, ať už plněnou umělou výplní či pravým husím či kachním peřím, seženete defacto v jakékoliv barvě. Od střízlivějších tmavých odstínů, jako je černá, antracitová, tmavě modrá či temně zelená, přes metalické barvy, jako je zlatá, stříbrná, měděná či bronzová, až po atraktivní živé barvy a světlé odstíny. Pro opravdové fanoušky módních trendů a takzvané trendsettery, kteří se nebojí oblékat výrazněji, jsou v obchodech ale třeba i pánské péřové bundy v lesklých nude barvách, což je podle fashion odborníků naprostá bomba nadcházející sezony. Barva, kterou si vyberete, by ale každopádně měla být dobře kombinovatelná s většinou oblečení ve vašem šatníku, které si hodláte k bundě oblékat. I tady platí pravidlo, že výraznější prvek outfitu by měl být doplněn spíše klidnějšími barvami.

Tip na závěr

Chcete-li v bundě vypadat opravdu k světu, musí vám perfektně padnout. Při nákupu bundy online proto vždy myslete na ověření rozměrů vámi vybraného modelu ve velikostní tabulce daného e-shopu. Předejdete tím faux pas, jakým jsou třeba příliš dlouhé rukávy či to, že na vás bunda vypadá jako neforemný pytel.

Publikováno: 27. 12. 2021

Kategorie: Móda

Autor: Adam