Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Světelná reklama – efektivní propagace, která je opravdu vidět

Zdá se vám, že většina potenciálních zákazníků míjí vaši prodejnu obloukem? Provozujete noční bar a připadá vám, že není dostatečně na očích? Chcete být o krok vpřed před konkurencí a zvýšit povědomí a prestiž vaší společnosti? Spousta otázek, na které existuje jediná odpověď. Investujte do reklamy, která přitahuje i přesto, že z ní nepřekypuje originalita. Do reklamy, díky které si i zdánlivě obyčejný název podniku zapamatuje téměř každý, kdo se na ni podívá. A to i v noc. Tedy především v noci!

Na mysli nemáme nic jiného než světelnou reklamu, která je v posledních letech stále populárnější. Její schopnost přitáhnout pohled zákazníků využívají známé společnosti i malé firmy, které si její efektivitu nemohou vynachválit. Má mnoho forem a může mít podobu panelů, totemů a pylonů, plastických znaků a log a dalších prvků. Pokud vám dělá starosti nutnost neustálého napájení elektrickou energií, budete příjemně překvapení. Spotřeba světelné reklamy využívající technologii LED diod je zanedbatelná a nebudete muset řešit ani častou výměnu žárovek.

Chcete-li, aby vaše světelná reklama splnila vaše očekávání, vsaďte na komplexní služby společnosti ELEKTRO DRAPAČ, která nabízí vše od prvotního návrhu, přes povolení až po montáž. Výrobce světelné reklamy se ve svém oboru pohybuje od roku 1990 a disponuje vlastními výrobními prostory. K výrobě využívá kvalitní materiály jako je hliník, nerezová ocel, akrylátové sko, ale také dřevo nebo vrstvené materiály (Dibond). Zárukou kvality je i prodloužená pětiletá záruka.

ELEKTRO DRAPAČ působí v rámci celé republiky, ale také v zahraničí. Ukázky realizací, reference a detailní informace o všech typech světelné reklamy najdete na www.eldr.cz.