Už žádné faux pas! Jaké spodní prádlo zvolit pod letní šaty?

Už žádné faux pas! Jaké spodní prádlo zvolit pod letní šaty?

Léto je v plném proudu a s ním i sezóna úchvatných letních šatů. Pokud i vy patříte mezi ty ženy, které nedočkavě celý rok čekají, až budou moci ze skříně vytáhnout svou letní garderobu, dejte si pozor, abyste nepokazily dokonalý efekt špatně zvoleným spodním prádlem.

Kombinace barev

Jestliže existuje barva, která je vyloženě letní, tak je to bílá. Dokáže totiž maximálně zvýraznit vaše opálení, působí jemným a něžným dojem a navíc dá se sladit ke všemu! Při výběru dámského spodního prádla se však jedná o zrádné vody. Všeobecně vžitým dojmem totiž je, že pod bílé oblečení patří bílé spodní prádlo. Nic však není dál od pravdy. Bílá látka je totiž ze své podstaty průsvitná a prádlo v totožné barvě pod ním bude nepříjemně prosvítat a odhalovat tak svůj tvar. Mnohem lepší volbou je tak prádlo v tělové barvě, které splyne s vaší kůží a dá vyniknout vašim šatům naplno! Pokud raději volíte veselejší a pestřejší barvy, při výběru spodního prádla záleží hlavně na tvaru. V případě volných, dlouhých nebo kolových střihů se s barvou příliš zatěžovat nemusíte – nebude totiž vidět.

Správný střih

Kalhotky by měly vždy perfektně sedět na postavě a u přiléhavých lehkých šatů je to nutnost. Nic nedokáže tolik zkazit výsledný dojem jako nevzhledné faldíky vytvořené o číslo menším spodním prádlem nebo zářezy. Jde také o vaše pohodlí – tlačící kalhotky vám jen těžko zpříjemní den. Vždy tedy vybírejte prádlo, které přesně padne na tělo. V případě upnutějších šatů je třeba také řešit samotný střih kalhotek. Pokud nechcete, aby váš zadeček byl „rozřízlý“ na poloviny, raději volte vzdušené brazilky nebo tanga, které mají v oblasti hýždí minimum látky.

Pohodlný materiál

V neposlední řadě je třeba zaměřit se na materiál, ze kterého je spodní prádlo vyrobené. V letních měsících se vždy rozhodujte pro vzdušné, savé a přírodní materiály. Jen tak budete mít zajištěný maximální komfort po celý den. Tato rada platí i v případě pánského spodního prádla. Svému partnerovi vždy vybírejte pánské trenýrky nebo boxerky z přírodních tkanin.

Publikováno: 24. 06. 2019

Kategorie: Móda

Autor: Adam