Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

V moderním skladu jsou samozřejmostí paletové vozíky

Pokud ve vašem skladu či obchodě často manipulujete s těžšími materiály, zbožím a paletami, nemělo by vám chybět specializované vybavení. Řeč je hlavně o paletových a vysokozdvižných vozících. Usnadní a urychlí práci, zefektivní pracovní procesy ve skladě. Podle čeho je vybírat a na co si dát pozor?

Zaměřte se na technické parametry

Paletové vozíky mají různou nosnost, což je klíčový parametr pro jejich výběr. Dokáží manipulovat s břemeny o hmotnosti do 500 kg, 1000 kg, 2000 kg a 3000 kg. Dále byste se měli zajímat o jejich typy a provedení. Podle délky vidlic rozlišujeme paletový vozík dlouhý a krátký. Dlouhé vozíky využijete pro transport atypického a dlouhého materiálu, s krátkými vozíky se snadněji manipuluje a jsou lépe skladovatelné. Zaměřte se také na šířku vidlic. Dle svých potřeb zvolte buď široké nebo úzké. Zvažte, jak často budete paletové vozíky využívat a kolik máte ve skladu prostoru pro manipulaci. Při každodenním používání se doporučuje pořízení vozíku s elektrickým pohonem, jenž vám poskytne komfortnější obsluhu.

Zboží v regálech během okamžiku

Máte-li zboží vyskládané v paletách, které následně umísťujete do regálů, budou se vám hodit elektrické vysokozdvižné vozíky. Díky elektrickému zdvihu a pojezdu dokážete snadno a rychle naložit či vyložit kamion, a následně zboží naskládat do příslušných regálů. A to vše bez vaší fyzické námahy. Vozíky jsou vybaveny výkonnou baterií, která zajistí efektivní práci po celý den.

Bezpečné zdvihání nákladu

Potřebujete spustit, zvednout nebo přepravit náklad? Pokud se nachází v místě, kde není nebo nesmí být elektrické připojení, jsou nejvhodnějším řešením ruční kladkostroje. Využijete je hlavně ve velkém průmyslovém provozu, autodílnách a montážních halách. Další variantou jsou elektrické kladkostroje, které odolají extrémním teplotám a nevadí jim ani vlhkost.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *