Víme, kde najdete práci dříve, než se ohřejete na ÚP

Víme, kde najdete práci dříve, než se ohřejete na ÚP

Říká se, že práce by měla člověka bavit. Patříte-li k lidem, které jejich zaměstnání naplňuje, můžete si gratulovat. V opačném případě by mělo hledání nového „fleku“ patřit k vašim letošním předsevzetím, protože jen ten, kdo je spokojený s tím, co dělá, může být spokojený i v osobním životě. Najít si lepší pracovní pozici přitom nepředstavuje takový problém, jak by se mohlo na první pohled zdát. Důležité je pouze vědět, kde ji hledat. Neztrácejte proto čas pročítáním inzerce v tiskovinách a obchůzkami místních firem a zaměřte se na místo, kde se to nabídkami práce jen hemží – na internet.

Perfektním místem, na kterém narazíte na atraktivní volná místa, je portál praceunas.cz. Aktuálně zde narazíte na více než 13 tisíc pracovních nabídek, které jsou přehledně seřazeny podle regionů. Ty zde umisťují nejen zaměstnavatelé a personální agentury, ale zároveň zde narazíte na nabídky všech úřadů práce.

Kvalitní životopis – základní kámen úspěchu

Obrovskou výhodou je i možnost tvorby vlastního životopisu, který budete mít kdykoliv k dispozici a můžete si ho v případě potřeby vytisknout nebo připojit jako přílohu k mailu, který odesíláte svému novému zaměstnavateli. Životopis lze vystavit v databázi webu a zpřístupnit ho personálním agenturám, které aktivně vyhledávají nové pracovníky. Služba je zcela zdarma a jediné, co čím si musíte projít, je rychlá registrace. Portál praceunas.cz samozřejmě ocení i firmy, které hledají nové posily.

Nevíte si rady? Odpovědi najdete v poradně

Velmi užitečná je i sekce „poradna“, která obsahuje zajímavé články. Ty vám s hledání nové práce maximálně usnadní. Přečíst si můžete nejen rady jak najít práci a napsat motivační dopis, ale i odpovědi na časté pracovněprávní otázky a tipy ohledně registrace na úřadu práce. Díky praceunas.cz pro vás bude hledání nového zaměstnání mnohem jednodušší a rychlejší. Přejeme vám hodně štěstí!

Publikováno: 10. 12. 2012

Kategorie: Práce

Autor: Adam

Tagy: hledání práce | práce | praceunas.cz | zaměstnání | životopis | životopis zdarma