Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Podnikání

VMBAL: Spolehlivý dodavatel venkovního a vnitřního vybavení pro vaši firmu

Potřebujete novou nájezdovou plošinu, odpadkové koše nebo snad alkohol testery a další venkovní či vnitřní vybavení pro svou firmu? Můžete se pustit do hledání dodavatelů jednotlivých položek, nebo se obrátit na někoho, kdo nabízí „vše pod jednou střechou“. Preferujete-li pohodlnější variantu, bude se vám hodit konkrétní tip. Ušetřili jsme vám čas a porozhlédli se v aktuální nabídce specialisty v oboru bezpečnosti práce – společnosti VMBal.

Společnost VMBal je na trhu od roku 2006, kdy vznikla transformací fyzické osoby na osobu právnickou. Zakladatel má v oboru zkušenosti již od roku 2003.

VMBal nabízí komplexní řešení pro ochranu zdraví a majetku, první pomoc, protiskluzové úpravy povrchů (nátěry i prostředky, průmyslové rohože) a další oblastech. Veškeré potřebné vybavení pro pracoviště najdete v e-shopu vmbal.cz, kde lze nakupovat za velkoobchodní ceny. Část sortimentu je skladem a expedována do 24 hodin od provedení objednávky. Doprava je zdarma, a to v rámci celé ČR bez ohledu na množství.

Nedílnou součástí sortimentu jsou například:

alkohol testery – široké spektrum kvalitních přístrojů pro testování zaměstnanců, simulátory alkoholu v dechu pro kalibraci i náustky,

venkovní popelníky – bytelné popelníky v mnoha různých velikostech a provedeních,

odpadkové koše – bohatá nabídka odpadkových košů a kontejnerů včetně odpadkových košů na třídění odpadu,

piktogramy – slouží ke grafickému znázornění pojmů, obvykle k označení místností či omezení a výzev pro návštěvníky a zaměstnance,

nájezdové plošiny – pomůcky pro usnadnění pohybu osob, ale také nájezdové rampy pro automobily a zaměstnance, kteří musí přepravovat objemné či těžké věci.

Chcete se o kvalitě zboží přesvědčit na vlastní oči? Zajeďte se na něj podívat do skladu v Ostravě! A nebojte se vyrukovat ani se speciálními požadavky – odborníci z VMBal vám rádi vypracují nabídku na dodání zboží v atypických rozměrech či barevném provedení. Problém nepředstavuje ani dodávka většího množství nad aktuální skladové zásoby.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *