Získejte ebook o online marketingu zdarma

Získejte ebook o online marketingu zdarma

Online marketing dnes musí, nebo by spíše měl, ovládat každý, kdo se nějakým způsobem snaží působit v internetovém světě. Jak se mu ale naučit? Kde získat ucelený přehled od A až do Z? Na internetu najdete spoustu materiálu, jde však spíše o kusé informace, nikoliv komplexní rozbor tématu. Pokud chcete online marketing pochopit a porozumět mu skutečně od základů, vhod vám může přijít ebook Základy online marketingu, který můžete získat úplně zdarma. Je určený jak pro začátečníky v online marketingu, tak pro markeťáky působící spíš v offline světě, již chtějí proniknout do světa internetu.

Informace nasbírané za 12 let zkušeností

Autorem knihy je Ivo Pačinek, který má s online marketingem 12 let zkušeností. Sepsal je přehledně na 81 stranách a rozdělil do celkem 12 kapitol. Své místo zde mají klasické součásti online marketingu jako PPC reklama, SEO atd. Dozvíte se však i teoretické základy, například jaké jsou cíle online marketingu, kanály a média. Dostanete i tipy na konkrétní nástroje a obsahem knihy je samozřejmě i webová analytika, protože potřebujete umět měřit, jak jsou vaše online kampaně a snahy úspěšné.

Ucelený přehled o problematice je základ

Online marketing kniha představuje komplexně, přesto srozumitelně, jednoduše a stručně. Nemusíte trávit dlouhé týdny čtením stostránkových knih, tento ebook vše vysvětlí za krátký čas. Vynikající volbou je i v případě, že už s online marketingem máte nějaké zkušenosti, ale cítíte, že vám chybí celkový náhled na problematiku.

Získejte knihu zdarma

A kde pro online marketing ebook získat? Je to jednoduché. Můžete si ho buď koupit, nebo se přihlásit k odběru newsletteru a dostat ho zdarma. Nemějte strach, newsletter nebude chodit častěji než jednou měsíčně, a navíc vám poskytne spoustu dalších zajímavých tipů a informací o online marketingu.

Publikováno: 05. 08. 2021

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam