Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Získejte ebook o online marketingu zdarma

Online marketing dnes musí, nebo by spíše měl, ovládat každý, kdo se nějakým způsobem snaží působit v internetovém světě. Jak se mu ale naučit? Kde získat ucelený přehled od A až do Z? Na internetu najdete spoustu materiálu, jde však spíše o kusé informace, nikoliv komplexní rozbor tématu.

Pokud chcete online marketing pochopit a porozumět mu skutečně od základů, vhod vám může přijít ebook Základy online marketingu, který můžete získat úplně zdarma. Je určený jak pro začátečníky v online marketingu, tak pro markeťáky působící spíš v offline světě, již chtějí proniknout do světa internetu.

Informace nasbírané za 12 let zkušeností

Autorem knihy je Ivo Pačinek, který má s online marketingem 12 let zkušeností. Sepsal je přehledně na 81 stranách a rozdělil do celkem 12 kapitol. Své místo zde mají klasické součásti online marketingu jako PPC reklama, SEO atd. Dozvíte se však i teoretické základy, například jaké jsou cíle online marketingu, kanály a média. Dostanete i tipy na konkrétní nástroje a obsahem knihy je samozřejmě i webová analytika, protože potřebujete umět měřit, jak jsou vaše online kampaně a snahy úspěšné.

Ucelený přehled o problematice je základ

Online marketing kniha představuje komplexně, přesto srozumitelně, jednoduše a stručně. Nemusíte trávit dlouhé týdny čtením stostránkových knih, tento ebook vše vysvětlí za krátký čas. Vynikající volbou je i v případě, že už s online marketingem máte nějaké zkušenosti, ale cítíte, že vám chybí celkový náhled na problematiku.

Získejte knihu zdarma

A kde pro online marketing ebook získat? Je to jednoduché. Můžete si ho buď koupit, nebo se přihlásit k odběru newsletteru a dostat ho zdarma. Nemějte strach, newsletter nebude chodit častěji než jednou měsíčně, a navíc vám poskytne spoustu dalších zajímavých tipů a informací o online marketingu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *