Zlaté šperky jsou luxus, který nikdy neomrzí

Zlaté šperky jsou luxus, který nikdy neomrzí

Zla

Ale proč právě investice do zlatých šperků? V první řadě je velkou výhodou, že neinvestujete jen do zlata jako kovu, ale současně do uměleckého díla. Nejenže se hodnota zvyšuje s tím, jak roste hodnota zlata, celková cena se odvíjí od vzácnosti, stáří a ojedinělosti šperku.

Další výhodou, kterou pravděpodobně více ocení dámy, je fakt, že šperky nemusí odpočívat v trezoru, ale můžete s nimi vylepšit outfit.

Při výběru zlatých šperků dejte pozor na čistotu kovu. Tato vlastnost se značí karáty a udává množství čistého zlata ve šperku. Za nejhodnotnější je považováno 24 karátové zlato.

Když slyšíme slovo „zlato“, vybaví se nám kromě našich drahých poloviček jasně žlutá, zářivá barva. V aktuální nabídce prodejců šperků ovšem nenajdete jen typickou žlutou barvu, ale můžete vybírat také z odstínů bílé a růžové. Součástí zlatých šperků bývají diamanty nebo jiné drahokamy či polodrahokamy. Díky těmto kamenům vznikají opravdická umělecká díla.

id="

Zlaté šperky patří k nejoblíbenějším dárkům. Ať už se jedná o dárek k narozeninám nebo třeba o zásnubní prsten, volba zlatého šperku je většinou sázkou na jistotu. Potěší srdce takřka každé ženy a zároveň je skvělou volbou pro vyjádření lásky a úcty k druhé osobě.

Řeč přitom nemusí být jen o ženách, sortiment zlatých šperků obsahuje také spoustu kousků, které jsou určeny pro pány.

Pokud se rozhodnete vybrat luxusní šperky ze zlata jako dárek, vsaďte na některou z exkluzivních značek

Publikováno: 22. 06. 2019 / Aktualizováno: 31. 10. 2023

Kategorie: Móda

Autor: Adam