Zvířata

Dopřejte svému koni klidné zázemí i na závodech

Chovatelé koní, kteří s nimi pravidelně jezdí na závody, často naráží na poměrně vážný problém. Organizátoři akcí nejsou vždy schopni zvířatům poskytnout adekvátní zázemí a ty jsou pak nervózní a ustrašená. Situaci však lze vyřešit velmi jednoduše a to pomocí mobilního přístřešku.

Hledáte-li skutečně spolehlivé boxy pro koně, určitě je najdete u známého prodejce a specialisty na jezdecké a chovatelské potřeby, společnosti Kamír & Co. Ta přístřešky dlouhodobě testuje na vlastní farmě, což je samo o sobě zárukou kvality. Přesvědčit se můžete na vlastní oči na některé z poboček nebo si je rovnou objednat z pohodlí domova přes internetový obchod Vše pro farmu na adrese kamir.cz. Pojďme však mobilní přístřešky prozkoumat poněkud blíže. Zajímají vás jejich přednosti?

Boxy jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů a jejich konstrukce je velmi pevná a odolná. Významnou roli hraje přední podpěrný sloup, který zvyšuje odolnost vůči sněhu a navíc je díky němu možné do přístřešku dočasně namontovat dělící panel. S rozměry 6 x 3 metry je dostatečně prostorný a to nejen pro koně, ale i další domácí zvířata. Dočasně může sloužit i jako sklad krmiva a steliva. Budete-li chtít, můžete přístřešek vybavit dalšími prvky a zvýšit tak jeho funkčnost. Kamír nabízí pozinkovanou petelici, podestýlku z dřevěných lisovaných hoblin, gumovou podlahovou desku a další příslušenství.

Venkovní boxy pro koně slouží jako perfektní zázemí pro zvířata a určitě se vám budou hodit nejen na závodech, ale také na pastvě. Jsou bezpečné a stabilní, ale rozhodně byste je neměli zapomenout pořádně ukotvit. Používání jakožto úkrytu pro lidi výrobce výrazně nedoporučuje.