Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Dropshipping nerovná se koláče bez práce

Pokud se zajímáte o to, jak se dá vydělávat prostřednictvím internetu, jistě jste již zavadili o pojem dropshipping. Jedná se o metodu provozování internetového obchodu založenou na přeposílání objednávek. Mnoho lidí si myslí, že jde o velmi jednoduchou záležitost, která přinese koláče (peníze) bez práce. Samozřejmě tomu tak není.

 

Dropshipping je velmi zajímavá metoda online byznysu, která má své kořeny v USA. Je založena na přeposílání objednávek. Majitel e-shopu, který provozuje dropshipping tak zboží fakticky nevlastní, ale přeposílá objednávky skutečnému dodavateli. Ušetří tak peníze za nákup zboží a nemusí zboží balit a rozesílat. To většinou dělá dodavatel. Kde je tedy háček? Částka, která provozovateli dropshippingového obchodu náleží je velmi malá. Odvíjí se od konkrétního typu zboží a pohybuje se od 5 do 15 procent. Všeobecně platí, že u netradičního zboží stanovují prodejci vyšší marže.

 

Pokud si říkáte, že provozovatel dropshippingového obchodu i tak vydělá dost peněz, nenechte se mýlit. Vzhledem k obrovskému počtu e-shopů všeho druhu je velmi těžké se prosadit. Pokud chcete provozovat internetový obchod, nevyhnete se investici do internetového marketingu, seo a podobně. Koláče bez práce se tedy nekonají.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *