Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Uncategorized

S Newtravel k Černému moři

Také se již nemůžete dočkat, až zase vyrazíte někam na dovolenou? Není divu, pokud jste celý rok v jednom kole, určitě přivítáte týden či ještě lépe dva týdny dovolené. Existuje celá řada míst, které jsou opravdovým lákadlem. Pokud nechcete cestovat svépomocí a chcete se spolehnout na prvotřídní cestovní agenturu, využijte služeb cestovní agentury NewTravel. Ta nabízí velmi zajímavé zájezdy na atraktivní destinace. Jako velmi zajímavá se jeví dovolená k Černému moři.

 

Zájezdy Bulharsko pro rodinu i sportovce

 

Pokud Vás lákají krásy Černého moře, máte na výběr nejen orientální Turecko, ale také Bulharsko. To je v posledních letech stále oblíbenější turistickou destinací a jezdí zde mnoho českých turistů. Země, do které Češi jezdili především v dobách minulých má stále co nabídnout a představuje ideální dovolenou jak pro rodinu, tak pro aktivní jedince. Dovolená Bulharsko se může nést ve znamení koupání a opalování, ale také návštěvě mnoha kulturněhistorických památek. Pokud jste ještě nikdy nebyli v Sofii, hlavním městě Bulharska, určitě to napravte. Sportovně založení jedinci jistě neopovrhnou možností potápění či cykloturistikou.

 

Last minute Bulharsko od NewTravel

 

Pokud se nemusíte vázat na konkrétní termín dovolené, využijte last minute Bulharsko a ušetřete nemalý peníz. Cestovní agentura NewTravel nabízí zájezdy Bulharsko za velmi nízkou cenu. Dovolená Vás tak nevyjde více, než dovolená v tuzemsku. Navíc Vás potěší nízké ceny za jídlo a další zboží. Pokud budete mít dostatek času, můžete navštívit i okolní Turecko či Rumunsko. Samotné Bulharsko je však samo o sobě velmi atraktivní, že budete mít co dělat, abyste si ho užili naplno. S NewTravel je cestování naprostá hračka.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *