Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Pojištění

Srovnání povinného ručení na internetu

Blíží se konec roku a řada pojišťoven chystá změnu podmínek povinného ručení. Pokud chcete v následujícím roce ušetřit za povinné ručení, můžete relativně snadno odstoupit od stávající smlouvy a uzavřít smlouvu novou. Otázkou však je, která pojišťovna je ta pravá. Povinné ručení dnes nabízí téměř každá pojišťovna a je těžké se ve všech nabídkách zorientovat. Pokud se chcete rozhodnout správně, můžete využít praktický nástroj zvaný kalkulačka povinného ručení.

Velmi užitečné povinné ručení srovnání naleznete na portálu epojisteni.cz. Stačí vyplnit jednoduchý formulář se základními údaji o vás a vašem vozidle a obratem obdržíte vyhodnocení, podle kterého snadno zjistíte, které pojištění je cenově nejvýhodnější. Cena povinného ručení se neodvíjí pouze od kubatury, ale také značky či stáří vozu a lokalitě, kde bydlíte.

Dejte si však pozor, důležitá by pro vás neměla být jen cena, kterou za povinné ručení zaplatíte, ale také výše pojistného plnění a různé další služby, které pojištění zahrnuje. Na epojisteni.cz si můžete porovnat nabídky až 13 největších pojišťoven v České republice a ušetřit ročně tisíce korun. Sjednejte si takové pojištění, které je dostatečně kvalitní a zároveň uleví vaší kapse.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *